fbpx
Warunki współpracy

[ w budowie ]

WARUNKI WSPÓŁPRACY SKIEROWANE GŁÓWNIE DO KLIENTÓW Z BRANŻY REKLAMOWEJ

1) Dokumentem potwierdzającym ustalenia współpracy jest specjalnie sporządzona umowa lub zamówienie. Oby dwa dokumenty określają przedmiot zamówienia, specyfikację zdobienia, ilość, cenę, warunki płatności, termin realizacji i sposób realizacji, jak również inne ustalenia, jeżeli takowe są. Dokumenty muszę być podpisane zarówno przez Zamawiającego jak i przez Wykonawcę.
Umowa – funkcjonuje głównie w przypadku bardzo dużych projektów i zawiera szereg dodatkowych, szczegółowych warunków pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą.

2) Jeżeli klient ma taką możliwość – powinien dostarczyć projekt zdobienia w Corelu w skali 1:1 (wszystkie teksty zamienione na krzywe) z określeniem kolorów wg wzornika Pantone.
W przypadku projektu zdjęciowego – potrzebujemy projektu w formacie TIF w rozmiarze 1:1, rozdzielczość 300DPI i podanie w formie pisemnej kolorów Pantone, do których projekt ma się zbliżyć. 
Możemy na życzenie klienta wykonać wizualizację umiejscowienia i wielkości nadruku. Oczywiście może to nieco odbiegać od wyrobu gotowego.

3) Kosztorys oraz wszelkie ustalenia dotyczące np. transportu czy pakowania uzgadniamy indywidualnie ze względu na zróżnicowane potrzeby klientów i wiele czynników mających wpływ na cenę.

4) Informujemy, że w przypadku kalkomanii ceramicznej nie uzyska się idealnego odwzorowania kolorów Pantone. Kolory Pantone mają, przy produkcji kalkomanii na celu odniesienie do pożądanego koloru. Nie może to być powodem reklamacji, gdyż wierność odwzorowania kolorów może się różnić w zależności od wybranego podłoża i koloru.
Ze względu na powyższe – zawsze zachęcamy klienta do wykonania próby wypałowej, czyli tzw. prototypu. Dzięki temu jesteśmy w stanie określić zgodność produktu z wymaganiami klienta i wprowadzić ewentualne zmiany. Jedynie wykonanie próby przed realizacją zlecenia jest podstawą do reklamacji.

5) Zdobienia nakładane są ręcznie i wykonane metodą kalkomanii, wypalanej w temperaturach zgodnych z podłożem i przeznaczeniem.
Ze względu na nakładanie kalkomanii ręcznie – dopuszcza się różnicę w rozmieszczeniu nadruku na wyrobie w granicach 3mm.

6) Zlecając nam wykonanie zdobienia na towarze powierzonym – klient powinien wziąć pod uwagę możliwość stłuczeń transportowych jak i produkcyjnych, dlatego dostarczany nakład towaru powinien być nieco większy niż zamówiona ilość.

* Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystywania wykonanych realizacji na potrzeby przygotowania portfolio, prezentacji oferty naszej firmy itp. Jeżeli klient nie wyraża zgody na wykorzystywanie jego produktu – powinien zastrzec to w formie pisemnej, w momencie złożenia zamówienia.

AKTUALNOŚCI

Rema Days 2019 – dziękujemy!

05 mar 2019

VITREL 2018 – foto

26 wrz 2018

VITREL – Zakopane 2018

14 wrz 2018

Festiwal Marketingu i Druku 2018

14 wrz 2018