fbpx
O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe WAZA s.c. rozpoczęło swoją działalność na koniec 1989 roku. 
W ciągu ostatnich kilku lat zmieniła się forma prawna, udało się znacznie unowocześnić park maszynowy, co pozwoliło na konkurowanie z najlepszymi. Dzięki temu firma zyskała grono stałych kontrahentów nie tylko w Polsce ale także za granicą.  Zespół pracowników tworzą doświadczeni ludzie, którzy są najważniejszym filarem firmy.

WAZA zajmuje się produkcją zdobionej porcelany stołowej, zarówno użytkowej jak i dekoracyjnej, jak również ceramiką reklamową. Wieloletnia współpraca z największymi polskimi producentami surowca jak Zakłady Porcelany Stołowej „KAROLINA”, Fabryka Porcelany „KRZYSZTOF”, Zakłady Porcelany Stołowej „LUBIANA” sprawia, że w ofercie znajduje się pełny asortyment towarów po bardzo dobrych cenach, zapewnia ciągłość w zamówieniach i dostawach. Produkty WAZY charakteryzują się subtelnością a jednocześnie silnie podążają za trendami w modzie.  Firma stara się coraz częściej wprowadzać dekoracje nadające się do zmywarek jak również kuchenek mikrofalowych, które charakteryzuje nowoczesne wzornictwo i kolory.

Asortyment dekoracji jest bardzo bogaty – dodatkowo klienci zgodnie ze swoimi preferencjami mogą tworzyć najróżniejsze kompozycje w ramach gamy profesjonalnych usług (inicjały, daty ślubów, logo, herby itp.). Odbiorcami WAZY są nie tylko osoby indywidualne, ale przede wszystkim firmy z różnych branż, dla których firma wykonuje zdobienia firmowe oraz reklamowe – najczęściej są to kubki firmowe z logo.
Sprzedaż prowadzona jest zarówno w serwisach jak i na sztuki, co umożliwia skompletowanie zestawów według uznania klienta.

Zapraszamy do współpracy.

AKTUALNOŚCI

Rema Days 2019 – dziękujemy!

05 mar 2019

VITREL 2018 – foto

26 wrz 2018

VITREL – Zakopane 2018

14 wrz 2018

Festiwal Marketingu i Druku 2018

14 wrz 2018